A- tím: II. Trieda - 12. kolo

NÁVRATY K NEDELI:

13. kolo prinieslo 2 dve jednoznačné víťazstva domácich mužstiev, ale štyrikrát bol výsledok tesný iba o gól. Hosťujúcim mužstvám sa príliš nedarilo, získali zo siedmych duelov iba jediný bod.

Líder zo Žehne prekvapujúco zakopol v Kapušanoch, ktoré v posledných kolách hrajú v pohode. Pod hradom sa o majiteľovi troch bodov rozhodlo až v závere stretnutia. V 85. min. lopta z dobre zahraného rohového kopu padla rovno na hlavu Čisarika a následne smerovala do siete.

Šarišské Sokolovce mohli náskok vedúceho mužstva v prípade svojho víťazstva znížiť už len na rozdiel bodu, no domáce Sedlice potvrdili opäť svoju dobrú futbalovú formu z posledných zápasov. Napriek tomu, že Tlumač nepremenil pokutový kop, jedenásť minút pred záverečným hvizdom rozhodol o zisku zaslúžených troch bodov Lorinc.

Zaváhanie svojich najväčších konkurentov z čela tabuľky využili Lipany B, ktoré sa síce s nepríjemnou Brezovicou potrápili, ale nakoniec všetky body zostali v Ďačove.

Žipov pomaly, ale isto smeruje k úplnému čelu tabuľky. Už do polčasu bol stav 4:0 proti Jarovniciam a nebolo pochýb, že hostia pôjdu domov naprázdno.

Nováčik z  Drienova si zgustol na nekoncentrovaných futbalistoch z Ostrovan a desiatka visela vo vzduchu. Čontofalský strelec štyroch gólov  nepremenil ešte okrem toho pokutový kop.

Lipníky zásluhou úspešnej strely Sučka do siete Polomy osem minút pred koncom stretnutia, „odskočili“ od mužstiev bezprostredne ohrozených zostupom a preto sa im bude zimovať pokojnejšie.

Široké si mohlo tiež vydýchnúť, ale v súboji s poriadne  namočenými Jakubovanami nevyužilo výhodu domáceho prostredia. Do polčasu prehrávalo po góle Minarčíka 0:1. V úvode druhej časti hry vývoj zápasu otočilo vo svoj prospech, no Jakubovančan Nemec bol proti a dvanásť minút pred záverom zaistil hosťom dôležitý bod.